Haftanın Yeni Filmleri 29.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.03.2016 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

James Watkins
 

 

Baskın Günü
Bastille Day
Michael Mason içinde cüzdandan daha fazlası olan bir çantayı çalınca, bir anda CIA’nın bir numaralı hedefi haline gelen, Paris’te yaşayan Amerikalı bir yankesicidir. Söz konusu olayı sahada inceleyen CIA ajanı, Sean Briar, kısa zamanda Michael’ın çok daha büyük bir oyunun sadece piyonu olduğunu fark eder. Ancak Briar aynı zamanda Michael’ın bu büyük çaplı komployu açığa çıkarmak için çok büyük yardımı dokunacağının da farkına varır. Emirleri hiçe sayan Briar, olayın seri bir şekilde can damarına inip, bir an önce peşine düşebilmek için Michael ile onun yankesicilik alanındaki uzmanlığından faydalanmak üzere iş birliği yapar. 24 saatlik amansız bir takip sürüp giderken, birbirlerinden çok farklı olan ikili, kendilerinin hedef olduğunu ve ortak düşmanlarını alt etmek için birbirlerine güvenmek zorunda olduklarını keşfetmekte gecikmez… Michael Mason (Richard Madden-Game of Thrones) Paris’te yaşayan Amerikalı bir yankesicidir. İçinde cüzdandan fazlası olan bir çantayı çalınca, CIA’in bir numaralı hedefi haline gelir. Olayı sahada inceleyen CIA ajanı Sean Briar’ın (Idris Elba-Prometheus/Luther) Michael’ın olaylar zincirinden habersiz olduğunu çözmesi uzun sürmez. Emirleri hiçe sayan Briar ,olayı çözmek için Michael ile işbirliği yapar. 24 saatlik amansız takipte, aykırı ikilinin birbirlerine güvenmekten başka çareleri yoktur…
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action
Süre : 92 dakika
Ülke : Fransa Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Watkins
Senaryo : Andrew Baldwin
Müzik : Alex Heffes
Görüntü Yönetimi : Tim Maurice-Jones
Kurgu : Jon Harris
Sanat Yönetimi : Joe Howard, Jim McCallum, Paul Spriggs.
Oyuncular : Idris Elba, Richard Madden, Kelly Reilly, Charlotte Le Bon, Anatol Yusef, Alexander Cooper, José Garcia, Karl Farrer, Eriq Ebouaney, Daniel Westwood, Max Cavenham, Laura Hydari, Alex Martin, Perry Burke, Thierry Godard, James Cox, Attila G. Kerekes, Gjevat Kelmendi, Stephen Parker.
Yapımcı Firma : StudioCanal, Amazon Prime Instant Video, Anonymous Content, Vendome Pictures.
İthalatçı Firma : Esen Entertainment
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır