Haftanın Yeni Filmleri 29.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.09.2015 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jaco Van Dormael
 

 

Yeni Ahit
Le tout nouveau testament
The Brand New Testament
'Tanrı var! Brüksel'de yaşıyor. Gerçek bir orospu çocuğu, karısıyla, kızıyla falan resmen iğrenç bir yaratık. Oğluyla ilgili çok şey biliyoruz ama kızıyla ilgili bilgimiz çok az. İsmi Ea ve 10 yaşında. Bir gün babasına karşı ayaklanıyor, onun bilgisayarına girerek tüm dünyaya kaçınılmaz ölüm tarihlerini SMS yoluyla ifşa ediyor...'
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Fantasy
Süre : 113 dakika
Ülke : Belçika Fransa Lüksemburg
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jaco Van Dormael
Senaryo : Thomas Gunzig , Jaco Van Dormael.
Müzik : An Pierlé
Görüntü Yönetimi : Christophe Beaucarne
Kurgu : Hervé de Luze
Sanat Yönetimi : Sylvie Olivé
Oyuncular : Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve, François Damiens, Yolande Moreau, Laura Verlinden, Serge Larivière, Didier De Neck, Marco Lorenzini, Romain Gelin, Anna Tenta, Johan Heldenbergh, David Murgia, Gaspard Pauwels, Bilal Aya, Johan Leysen, Dominique Abel, Lola Pauwels, Sandrine Laroche, Louis Durant, Jean Luc Piraux, Anne-Pascale, Alice van Dormael, Caroline Lambert, Jérôme Varanfrain, Aïssatou Diop.
Yapımcı Firma : Terra Incognita Films
İthalatçı Firma : Kurmaca Film
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır