Haftanın Yeni Filmleri 06.05.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.04.2016 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Matt Brown
 

 

Sonsuzluk Teorisi
The Man Who Knew Infinity
Hindistan’ın Madras kentinde yoksulluk içinde büyüyen Srinivasa Ramanujan Iyengar'a, İkinci Dünya Savaşı sırasında Cambridge Üniversitesi’ne giriş hakkı kazandırılır. Profesör G. H. Hardy rehberliğinde, Iyengar matematiğin öncülerinden olacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Biography Drama
Süre : 108 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Matt Brown
Senaryo : Matt Brown, Robert Kanigel.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Larry Smith
Kurgu : JC Bond
Sanat Yönetimi : Andrew Munro, Justin Warburton-Brown.
Oyuncular : Jeremy Irons, Dev Patel, Toby Jones, Stephen Fry, Jeremy Northam, Kevin McNally, Devika Bhise, Enzo Cilenti, Anthony Calf, Alexander Cooper, Shazad Latif, Richard Johnson, Padraic Delaney, Roman Green, Nicholas Agnew, Eleanor Inglis, Roger Narayan, Richard Cunningham, Alan Bentley, Elaine Caulfield, Arthur Wilde, Devlin Lloyd, Pat Carney, Dominic Cazenove, David Shaw Parker, Shenagh Govan, James Francis Andrews, James Thomas Scott, Thomas Bewley, Alex Bartram, Imogen Sage, Alexander Forsyth, Pip Barclay, Jon Lawes, Jack Philips.
Yapımcı Firma : Edward R. Pressman Film, Animus Films.
İthalatçı Firma : Pinemart
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır