Haftanın Yeni Filmleri 06.05.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.04.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Orçun Benli
 

 

5 Dakkada Değişir Bütün İşler
5 Dakkada Değişir Bütün İşler
'Bir avukat, hayır iki avukat, bir pavyon, bir karakol, bir tavşan ve üç kafadar bir gün...'
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy Adventure
Süre : 88 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Orçun Benli
Senaryo : Alptekin Öztürk, Orçun Benli, Şükrü Üçpınar.
Müzik : Özgür Pazarlı
Görüntü Yönetimi : Tufan Kılınç
Kurgu : Levent Çelebi, Emre Boyraz
Sanat Yönetimi : Ali Şahin
Oyuncular : Bülent Şakrak, Haki Biçici, Kaan Turgut, Emre Altuğ, Ecem Özkaya Üstündağ, Ali Düşenkalkar, Fatih Koyunoğlu, Murat Şahan, Erdinç Kurt, Ayhan Anıl, Zafer Atlı, Yiğit Pakmen.
Yapımcı Firma : TFT Yapım, Uzak Yakın Film.
Dağıtımcı Firma : Pinema
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır