Haftanın Yeni Filmleri 06.05.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.04.2016 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Anthony Russo, Joe Russo
 

 

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
Captain America: Civil War
"Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler'in yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Sci-Fi Thriller
Süre : 146 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Anthony Russo, Joe Russo.
Senaryo : Christopher Markus, Stephen McFeely.
Müzik : Henry Jackman
Görüntü Yönetimi : Trent Opaloch
Kurgu : Jeffrey Ford, Matthew Schmidt.
Sanat Yönetimi : Owen Paterson
Oyuncular : Tom Holland, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen, Chris Evans, Robert Downey Jr., Sebastian Stan, Chadwick Boseman, Paul Rudd, Marisa Tomei, Paul Bettany, Frank Grillo, Jeremy Renner, Martin Freeman, Gwyneth Paltrow, Stan Lee, Daniel Brühl, Don Cheadle, William Hurt, Heidi Moneymaker, Jane Wu, Surely Alvelo, Ray Sahetapy, Gene Farber, Florence Kasumba, Amelia Morck, Dirk Ellis, Rafael Banasik, Aaron Manning, William Ngo, Alexander Yassin, Blair Jasin, Erick Wofford.
Yapımcı Firma : Marvel Entertainment, Marvel Studios.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır