Haftanın Yeni Filmleri 06.05.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.04.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Şahin Yiğit
 

 

İfrit'in Diyeti: Cinnia
İfrit'in Diyeti: Cinnia
Korku filmi çekmek isteyen 3 genç Mühr-ü Vekil'le tanıştıktan sonra aradıkları korku hikayesinin asıl oyuncuları kendileri olurlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Horror
Süre : 120 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özgür Özberk, Şahin Yiğit.
Senaryo : İbrahim Hakkı Öztürk
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Efe Aslantaş
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Tolga Özmen
Oyuncular : Özgür Özberk, Gülşah Çomoğlu, Fahri Öztezcan, Kirkor Dinçkayıkçı, Gözde Fidan, Serap Önder, Fatma Öney, Ebru Demirdöven, Yusuf Cemal Temel.
Yapımcı Firma : Özgür Yapımlar
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır