Haftanın Yeni Filmleri 20.05.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.05.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Shane Black
 

 

İyi Adamlar
The Nice Guys
Hiç ortak noktası olmayan iki kiralık dedektif kayıp bir kız vakasını çözmeye çalışırken kendilerini profesyonel katillerin hedefinde bulurlar. Beraber bir takım olup teker teker ipuçlarını birleştirerek gizemi çözmeye çalışırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy Crime Mystery
Süre : 93 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Shane Black
Senaryo : Anthony Bagarozzi, Shane Black.
Müzik : David Buckley, John Ottman.
Görüntü Yönetimi : Philippe Rousselot
Kurgu : Joel Negron
Sanat Yönetimi : Richard Bridgland
Oyuncular : Matt Bomer, Ryan Gosling, Russell Crowe, Ty Simpkins, Kim Basinger, Margaret Qualley, Keith David, Yaya DaCosta, Yvonne Zima, Rachele Brooke Smith, Beau Knapp, Jack Kilmer, Lexi Johnson, Murielle Telio, Gary Weeks, Kimberly Battista, Angourie Rice, Daisy Tahan, Rachel Faulkner, Mark Kubr, Carla Shinall, Joshua Hoover, Hana Yuka Sano, Joanne Spracklen, Michael Beasley, Adriana Karras, Steve Wilder.
Yapımcı Firma : Silver Pictures, Waypoint Entertainment.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır