Haftanın Yeni Filmleri 27.05.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.05.2016 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

James Bobin
 

 

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden
Alice in Wonderland: Through the Looking Glass
Yönetmen koltuğunda James Bobin'in oturduğu film Linda Woolverton tarafından yazıldı ve yapımcılığını Tim Burton üstlendi. Lewis Carroll'un Aynanın İçinden adlı kitabından uyarlanan film 2010 filmi Alis Harikalar Diyarında'nın devamı niteliğindedir. Walt Disney Pictures tarafından dünyaya dağıtılan filmin başrollerinde Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sacha Baron Cohen ve Rhys Ifans'in var.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Adventure Family Fantasy
Süre : 108 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Bobin
Senaryo : Linda Woolverton
Müzik : Danny Elfman
Görüntü Yönetimi : Stuart Dryburgh
Kurgu : Andrew Weisblum
Sanat Yönetimi : Niall Moroney, Todd Cherniawsky.
Oyuncular : Anne Hathaway, Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Michael Sheen, Sacha Baron Cohen, Timothy Spall, Toby Jones, Lindsay Duncan, Rhys Ifans, Stephen Fry, Ed Speleers, Matt Lucas, Leilah de Meza, Barbara Windsor, Leo Bill, Paul Whitehouse, John Sessions, Simone Kirby, Lasco Atkins, Edd Osmond, Joanna Bobin, Christian Wolf-La'Moy, Adam Burton, Sarah Crowden, Eve Hedderwick Turner, Tom Godwin, Frederick Warder, Alexander Bracq, Joe Hurst, Richard Syms.
Yapımcı Firma : Walt Disney Pictures
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır