Haftanın Yeni Filmleri 03.06.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.05.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Fedai Çakır
 

 

Sokak Köpekleri Bal ile Betty
Sokak Köpekleri Bal ile Betty
Gerçek hayatta sokaktan sahiplenilmiş iki köpeğin üç kardeş ile olan ilişkisini anlatan filmde çocuklar ve köpeklerin çevresinde gelişen olaylara şahitlik edeceksiniz. Hayvan sevgisi, arkadaşlık, paylaşma, arkadaşlarla ilişki, aile olmayı vurgulayan, Türkiye’de ilk kez başrollerini hayvanların ve çocukların oynadığı çocuk filmi.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 78 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fedai Çakır
Senaryo : Fedai Çakır
Müzik : Tuğrul Karataş
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Sinem Göz, Yiğit Türken, Esila Sönmez, Toygun Ateş, Göknur Paslı, Yeliz Ateş, Sultan Arslan, Elif Demir, Dr. Haydar, Dulkadiroğlu, Kamil Tiryaki, Ali Görgülü, İlayda Şenel, Arda Çetinkaya, Zihni Şahin, Fedai Çakır.
Yapımcı Firma : F&A Media
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır