Haftanın Yeni Filmleri 10.06.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.04.2016 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Max Adams
 

 

Özel Kargo
Precious Cargo
Emekli olmaya çalışan ve son işinde başka bir hırsızlık çetesini kullanan suç kralının macerası..
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Drama Crime
Süre : 90 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Max Adams
Senaryo : Max Adams, Paul V. Seetachitt.
Müzik : James Edward Barker, Tim Despic.
Görüntü Yönetimi : Brandon Cox
Kurgu : Robert Dalva
Sanat Yönetimi : Michelle Jones
Oyuncular : Mark-Paul Gosselaar, Bruce Willis, Claire Forlani, John Brotherton, Jenna B. Kelly, Nick Loeb, Lydia Hull, Daniel Bernhardt, Ashley Kirk, Tyler Jon Olson, Christopher Rob Bowen, Sammi Barber, Jean Claude Leuyer.
Yapımcı Firma : Emmett Furla Oasis Films, Herrick Entertainment, Mann Made Films.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır