Haftanın Yeni Filmleri 10.06.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.06.2016 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

James Wan
 

 

Korku Seansı 2
The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist
Dünyaca tanınmış doğaüstü olay araştırmacıları Ed ve Lorraine Warren ile ilk kez 2013 yazında tanışmıştık. Bu yaz izleyeceğimiz KORKU SEANSI 2 / THE CONJURING 2’de demonoloji (şeytan ve cinlerin varlığını araştıran bilim) uzmanı Ed ve Lorraine Warren çiftinin vaka dosyalarından bir diğerinden sinemaya uyarlanan hikayeyi izleyeceğiz. İlk filmde olduğu gibi, bu filmin başrollerinde de; Lorraine ve Ed Warren çiftini Oscar® adayı Vera Farmiga (“Up in the Air”, TV dizisi “Bates Motel”) ve Patrick Wilson (“Insidious,”) canlandırıyorlar. Filmin yönetmeni James Wan yönetiyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Horror
Süre : 111 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Wan
Senaryo : Carey Hayes, Chad Hayes.
Müzik : Joseph Bishara
Görüntü Yönetimi : Don Burgess
Kurgu : Kirk M. Morri
Sanat Yönetimi : Fiona Gavin, A. Todd Holland.
Oyuncular : Vera Farmiga, Patrick Wilson, Franka Potente, Frances O'Connor, Maria Doyle Kennedy, Simon McBurney, Sterling Jerins, Robin Atkin Downes, Javier Botet, Madison Wolfe, Abhi Sinha, Shannon Kook, Steve Coulter, Simon Delaney, Lauren Esposito, Nancy DeMars, Sarah Cortez, Gioacchino Jim Cuffaro, Alexa Najera, Jennifer Collins, Benjamin Haigh, Patrick McAuley, Michael DeBartolo, Teresa Mahoney, Bob Adrian, Danny Jackson, Annie Young, John Trevillion, Kishore Bhatt.
Yapımcı Firma : Evergreen Media Group, New Line Cinema, The Safran Company.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır