Haftanın Yeni Filmleri 10.06.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.06.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Şeyda Şen
 

 

Sekerat 'Son'
Sekerat 'Son'
Sekerat 'SON’, bir ölüm hikayesidir. Hiç şüphesiz insanı tüm varlığından koparan ölüm hadisesi, düşünmek dahi istemediğimiz bir kabus olmasının yanı sıra ilgimizi çek en bir konudur. Aldığımız her nefes bizi sürekli etkisi altında olduğumuz ölüme doğru çekerken, yaradılışın en doğal yasasından korkup düşüncelerimizden kaçmaya çalışır ancak merak duygumuzu bastıramayız. Ölüm anında yalnızca ölen kişi tarafından gözlemlenebilen olayların ürkütücü yolculuğunu ve ölüm anı sarhoşluğunu anlatan korku - psikolojik gerilim türü bir film olan ‘sekerat - SON’, izleyiciye ölümün sırrını sorgulatırken, varlıkların sadece görünen maddi yanlarından ibaret olmadığını anlatacak, madde ve enerji perdesini kaldırarak nice esrarları gözler önüne serecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Horror Thriller
Süre : 101 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Şeyda Şen
Senaryo : Şeyda Şen
Müzik : Hayko Cepkin
Görüntü Yönetimi : Aşkın Sağıroğlu
Kurgu : Doruk Kaya
Sanat Yönetimi : Tolga Gündüz
Oyuncular : Meltem Miraloğlu, Batuhan Aydar, Almila Kuruoğlu, Esra Harmanda, Emre Koç, Reyhan İlhan, Celal Bikay, Selvi Sakaya, Pia, Yıldız Umay Gülsu, Elifsu Lülelci, Aslı Yıldırım.
Yapımcı Firma : Fark Film
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır