Haftanın Yeni Filmleri 17.06.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.02.2016 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Ben Stassen, Vincent Kesteloot.
 

 

Robinson Crusoe
Robinson Crusoe
Kahraman kaşif Robinson Crusoe, gemisi batınca tek başına bir adaya düşer. Fakat adada pek çok hayvan türü yaşamaktadır; yani Robinson aslında pek de “tek başına” değildir. Bu adada yaşayan ve daha önce hiç insanla karşılaşmamış olan hayvanlar için ise bu ilginç tür -yani insan- karada yürüyen bir deniz canavarıdır. Robinson kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir dostluk kuracaktır. Hem çocuklara hem de yetişkinlere kahkaha ve macera vaat eden filmde Robinson’u Buğra Gülsoy, Cuma’yı ise Yekta Kopan seslendiriyor. “Sammy'nin Maceraları”nın yapımcısı NWave Pictures, bugüne kadarki en büyük bütçeli animasyonunda klasikleşen bir hikayeyi yepyeni karakterlerle anlatıyor. Adadaki birbirinden sevimli hayvanların gözünden hikayeye özgün bir bakış açısı getiren film, bir kahramanın bile arkadaşlara ihtiyacı olduğunu anlatıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Belçika Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vincent Kesteloot, Ben Stassen.
Senaryo :
Müzik : Tony Blondal
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Vincent Kesteloot, Anthony Leveque.
Oyuncular : Ron Allen, George Babbit, Laila Berzins, Ilka Bessini, Joey Camen, Jeff Doucette, Sandy Fox,Dieter Hallervorden, Kyle Herbert, David Howard, Jay Jones, Lex Lang, Yuri Lowenthal.
Yapımcı Firma : StudioCanal, nWave Pictures, uFilm.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır