Haftanın Yeni Filmleri 24.06.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.06.2016 - Meksika)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Mike Kunkel
 

 

Süper Papağan
El Americano: The Movie
Cuco, aile sirkindeki işlere yardım etmektense, televizyonda gördüğü süper kahraman papağan El Americano’nun kaçıkça numaralarını taklit etmeyi tercih eden Meksikalı erkek bir papağandır. Ancak sirk yöneticisi olan babasını bir grup kabadayı kuş tehdit edip sirkin denetimini ele geçirince Cuco, Hollywood’a eğlenceli ve bir o kadar da tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Amacı, savaşına, kahramanını da dahil etmektir, ne var ki kendi içindeki gerçek kahramanı keşfedecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Animation Action Adventure
Süre : 98 dakika
Ülke : Meksika Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ricardo Arnaiz, Mike Kunkel, Raul Garcia.
Senaryo : Ricardo Arnaiz, Dulce Belchez, Fernando Lewels, Richard Pursel, Phil Roman.
Müzik : La Arrolladora Banda, El Limón, Leoncio Lara, Aleks Syntek.
Görüntü Yönetimi : Ricardo De la Rosa
Kurgu : Grecia Villar
Sanat Yönetimi : Uriel Reyes Botello
Oyuncular : Seslendirme: Edward James Olmos, Rico Rodriguez, Cheech Marin, Kate del Castillo, Aleks Syntek, Erik Estrada, Pierre Angelo, Mino D'Blanc, Ricardo El Mandril Sanchez, Gabriel Iglesias, Lisa Kudrow, K.C. Porter, Adal Ramones, Paul Rodriguez, Héctor Suárez, Grecia Villar.
Yapımcı Firma : Animex, Olmos Productions, Phil Roman Entertainment.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır