Haftanın Yeni Filmleri 01.07.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.07.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

James DeMonaco
 

 

Arınma Gecesi: Seçim Yılı
The Purge: Election Year
Tüm dünyada 200 milyon dolar gişe hasılatı yaparak beklenmedik bir başarı elde eden, Universal Pictures’ın Arınma Gecesi serisi üçüncü filmi “ARINMA GECESİ SEÇİM YILI” ile devam ediyor. Filmde, Amerika’nın Yeni Kurucuları tarafından her yıl hayata geçirilen 12 saatlik anarşinin dehşet verici yeni bölümü gözler önüne seriliyor. DeMonaco ile yeniden birlikte çalışan yapımcılar: Blumhouse Productions’dan Jason Blum (Paranormal Activity, Insidious ve Sinister serileri), Platinum Dunes ortakları Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (Teenage Mutant Ninja Turtles, The Texas Chainsaw Massacre, Ouija) ile birlikte Sébastien K. Lemercier (Assault on Precinct 13, Four Lovers)
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Horror Thriller
Süre : 108 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James DeMonaco
Senaryo : James DeMonaco
Müzik : Nathan Whitehead
Görüntü Yönetimi : Jacques Jouffret
Kurgu : Todd E. Miller
Sanat Yönetimi : David Blankenship
Oyuncular : Frank Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykelti Williamson, Ethan Phillips, Raymond J. Barry, Terry Serpico, Edwin Hodge, Stephanie McIntyre, David Aaron Baker, Joseph Julian Soria, Kimberly Howe, Kyle Secor, Rob Vardaro, Christopher James Baker, Juani Feliz, London Hall, Shawn Contois, J.P. Valenti, Arthur Hiou, Liza Colón-Zayas.
Yapımcı Firma : Blumhouse Productions, Platinum Dunes, Universal Pictures, Why Not Productions.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır