Haftanın Yeni Filmleri 01.07.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.11.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jeff Nichols
 

 

Midnight Special
Midnight Special
8 yaşındaki oğlunun doğaüstü güçleri olduğunu fark eden bir baba, oğlunu koruyabilmek için bir kaçış planı yapar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Sci-Fi
Süre : 111 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jeff Nichols
Senaryo : Jeff Nichols
Müzik : David Wingo
Görüntü Yönetimi : Adam Stone
Kurgu : Julie Monroe
Sanat Yönetimi : Austin Gorg
Oyuncular : Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Adam Driver, Michael Shannon, Sam Shepard, Scott Haze, Jaeden Lieberher, Paul Sparks, Patrick Kearns, Dana Gourrier, Bill Camp, Wayne Pere, James DuMont, Justin Lebrun, Wendy Clarice Jordan, Kerry Cahill, Lucy Faust, David Jensen, Billy Slaughter, Garrett Hines, James Moses Black, Cynthia LeBlanc, Sharon Landry, John Henry, Sam Malone, Elton LeBlanc.
Yapımcı Firma : Warner Bros., Tri-State Pictures.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır