Haftanın Yeni Filmleri 01.07.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.12.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Claude Lelouch
 

 

Bir Kadın + Bir Erkek
Un + une
Film, başarılı ve çekici bir film bestecisi olan Antoine’ın (Jean Dujardin) iş için Hindistan’a gidişini ve kendisiyle tam anlamıyla zıt bir karakterde olan Anna’ya âşık olmasını konu alıyor. İkili, birlikte şaşırtıcı bir yolculuğa çıkar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Adventure Comedy
Süre : 115 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Claude Lelouch
Senaryo : Claude Lelouch, Valérie Perrin.
Müzik : Francis Lai
Görüntü Yönetimi : Robert Alazraki
Kurgu : Stéphane Mazalaigue
Sanat Yönetimi : Harveer Singh
Oyuncular : Jean Dujardin, Elsa Zylberstein, Christopher Lambert , Alice Pol, Rahul Vohra, Shriya Pilgaonkar, Abhishek Krishnan, Venantino Venantini, Olias Lelouch, Philippe Azoulay, Laurent Couson, Ramneeka Dhillon Lobo, Mona Irani, Abhishek Kapur, Kalki Koechlin, Priyanshu Chatterjee, Noa Musa-Lelouch, Eric Prévot, Cristelle Douennelle, Solenne Rodier, Arun Mode, Chetan Kadam, Dimitri Naiditch, Mata Amritanandamayi Devi.
Yapımcı Firma : Les Films 13, Davis-Films, JD Prod, France 2 Cinéma.
İthalatçı Firma : Pinemart
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır