Haftanın Yeni Filmleri 15.07.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.05.2016 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Julien Leclercq
 

 

Soygun
Braqueurs
A thief who has just been released from prison re-launch his career with a small gang by stealing new merchandise: passports. However, in seeking to get rid of the weapons used in the robbery, they arouse the curiosity and whet the appetite of a rival gang....
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Crime Drama Thriller
Süre : 81 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Julien Leclercq
Senaryo : Julien Leclercq, Simon Moutairou.
Müzik : Jean-Jacques Hertz, François Roy.
Görüntü Yönetimi : Philip Lozano
Kurgu : Mickael Dumontier
Sanat Yönetimi : Virginie Hernvann
Oyuncular : Sami Bouajila, Guillaume Gouix, Youssef Hajdi, Redouane Behache, Kahina Carina, David Saracino, Alice de Lencquesaing, Baya Belal, Steve Tientcheu, Antonin Brunelle-Rémy, Mohid Abid.
Yapımcı Firma : Labyrinthe Films
İthalatçı Firma : MC Film
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır