Haftanın Yeni Filmleri 15.07.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.05.2016 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Drake Doremus
 

 

Aşk Uğruna
Equals
Başrollerinde Kristen Stewart ve Nicholas Hault'un yer aldığı Equals/Aşk Uğruna filminde; dünyada ölümcül bir hastalıkla mücadele eden insanlığın her şeyden izole edilmiş yepyeni bir ortamda yaşamlarını konu alıyor. Tüm duyguların yasak olduğu bu yepyeni dünyada, Nia (Kristen Stewart) ve Silas (Nicholas Hault) birbirlerine aşık olurlar ve artık hayatları tehlike altındadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Sci-Fi
Süre : 101 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Drake Doremus
Senaryo : Nathan Parker
Müzik : Sascha Ring
Görüntü Yönetimi : John Guleserian
Kurgu : Jonathan Alberts
Sanat Yönetimi : Ian Bailie, Jason Hougaard, Kikuo Ohta.
Oyuncular : Kristen Stewart, Nicholas Hoult, Guy Pearce, Jacki Weaver, Claudia Kim, Kate Lyn Sheil, Toby Huss, Bel Powley, Rizwan Manji, Rebecca Hazlewood, Scott Lawrence, Aurora Perrineau, David Selby, Kai Lennox, Jai West, Kamen Velkovsky, Tom Stokes, Teo Yoo, Shuna Iijima, Bob Werley, Anthony Gilmore, Brett Gillen, Maher McClung, Seth Adams, Rajid Ahamed, Mook Denton, Timothy Paul Jobe, Ron Reid Jr., Irina Chiu Yen Tan.
Yapımcı Firma : Freedom Media, Infinite Frameworks Studios, Route One Films, Scott Free Productions, Surefire Entertainment Capital.
İthalatçı Firma : Pinemart
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır