Haftanın Yeni Filmleri 05.08.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.04.2016 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Maneesh Sharma
 

 

Hayran
Fan
Hayran, bütün dünyası, mega film yıldızı Aryan Khanna’nın (Shah Rukh Khan), ya da kendi deyimiyle “Tanrısının” etrafında dönen 20’li yaşlarındaki genç bir çocuk olan Gaurav’ın (Shah Rukh Khan) hikayesini konu almaktadır. Delhi’nin kenar mahallelerinde yaşayan genç Gaurav hayallerinin şehri Bombay’a, Tanrısının doğum günün kutlamak üzere bir maceraya atılmaya karar verir. Sonuç itibariyle kendisi Aryan’ın en büyük hayranıdır ve bu mega film yıldızına şaşırtıcı şekilde benzemektedir de. Dünyadaki en büyük hayranı olan bu gencin mega yıldızla buluşabilmesi ne kadar zor olabilir ki? İşler planlandığı gibi gitmeyince Gaurav’ın Tanrısına olan sevgisi ve tutkusu, çok ince sınırların aşıldığı tehlikeli bir saplantı haline dönüşür. Heyecan dolu Hayran filminde Gaurav ve Aryan karakterleri kendi içlerinde olduğunu hiç bilmedikleri özelliklerin farkına varırlar ve hangisinin hangisine sempati besleyip hayranlık duyması gerektiği konusunda kendilerini sorgulamaya başlarlar. Kendileri de sonuçta bir şeylerin, birilerinin hayranları konumunda bulunabilecek insanlarken, bir süper yıldızla hayranı arasında gerçekten bir seçim yapabilir miyiz?
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Drama Thriller
Süre : 138 dakika
Ülke : Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Maneesh Sharma
Senaryo : Maneesh Sharma, Habib Faisal, Habib Faisal, Sharat Katariya.
Müzik : Andrea Guerra
Görüntü Yönetimi : Manu Anand
Kurgu : Namrata Rao
Sanat Yönetimi : Sanjoy Dasgupta, Nic Pallace, Rashmi Sethi.
Oyuncular : Shah Rukh Khan, Joelle Koissi, Halima Nagori, Lee Nicholas Harris, Sayani Gupta, Glenn Webster, Mariola Jaworska, Zachary Coffin, Pamela Betsy, Chris Martin Hill, Paul Blackwell, Farah Ahmed, Shriya Pilgaonkar, Atul Sharma, Waluscha De Sousa, Joanne Manchester, Gino Picciano, Miroslav Zaruba, Puja Panchkoty, Richard Banks, Gioacchino Jim Cuffaro, Celina Nessa, Noni Harrison.
Yapımcı Firma : Redchillies.VFX, Yash Raj Films.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır