Haftanın Yeni Filmleri 12.08.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.07.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hasan Gökalp
 

 

Lanetli Anahtar
Lanetli Anahtar
Bir grup arkadaş, arkadaşlarına yardımcı olmaya çalışırken kendi başlarını içinden çıkılmaz bir belanın içine sokarlar. Kendisine büyü yapılan arkadaşlarını kurtarmak adına internetten indirdikleri büyü ve cin yazılarını yakarak cin çağıran genç grup çok tehlikeli bir kabile olan Daktylos cinlerinin hedefi haline gelir. İda dağında yaşayan Daktylos cinlerinin en azgını olan Damanaus'un gazabından hiç kimse acısız bir ölüm tatmamıştır. Bu cin kabilesinin en tehlikelisi olan Damanaus'un yeni hedefi de genç arkadaş grubundan başkası değildir... Bu arkadaş grubunun yapmaması gereken tek bir şey vardı ama onu da yapmaları, onları hiç beklenmedik çok kötü bir durumla karşı karşıya getirdi.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Horror Thriller
Süre : 115 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hasan Gökalp
Senaryo : Hasan Gökalp
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Tuğcan Moğolkanlı
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Koray Veral
Oyuncular : Zeynep Buse Kale, Caner Toygar, Ayça Büsküvütçü, Arif Selçuk, Deniz Özbalcı, Jivot Hasanoviç, Mehmet Sabri Arafatoğlu, Hasan Gökalp, Koray Veral, Muhammet Durmuş Yılmaz, Ünsal Kızılkaya, Öznur Baykan, Sema Sevinç, Muhammed Oğuz Başar.
Yapımcı Firma : İGA Medya
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır