Haftanın Yeni Filmleri 19.08.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.03.2016 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Courtney Hunt
 

 

Yüce Adalet
The Whole Truth
Courtney Hunt'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu Nichlas Kazan'ın imzasını taşıyor. Başlıca rollerde Keanu Reeves, Gugu Mbatha-Raw ve Renée Zellweger var. Film çok zengin olan babasını öldürmekle suçlanan bir genci ve savunma avukatının hikayesini ele alıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Thriller
Süre : 93 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Courtney Hunt
Senaryo : Nicholas Kazan
Müzik : Evgueni Galperine, Sacha Galperine.
Görüntü Yönetimi : Jules O'Loughlin
Kurgu : Kate Williams
Sanat Yönetimi : Arthur Jongewaard
Oyuncular : Keanu Reeves, Renée Zellweger, Gugu Mbatha-Raw, James Belushi, Jodi Lyn Brockton, Kenneth Choi, Gabriel Basso, Lara Grice, Christopher Berry, Erica McDermott, Jackie Tuttle, Justin Lebrun, Nicole Barré, Michelle DeVito, Gus Rhodes, Ritchie Montgomery, John L. Armijo, Patrick Kearns, Lucky Johnson, Samantha Beaulieu, Jim Klock, Thomas Francis Murphy, Kina Dach'e Bullock, Jesse Yarborough, Elton LeBlanc, Mattie Liptak.
Yapımcı Firma : PalmStar Media
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır