Haftanın Yeni Filmleri 02.09.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.09.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Semra Dündar
 

 

Tutmayın Beni
Tutmayın Beni
Film; AVM de güvenlik görevlisi olarak çalışan, en büyük hayali babası gibi polis olmak olan ve polislik sınavlarına hazırlanan Fikret’in, çalıştığı AVM’de başına gelen eğlenceli, komik olayları ve kötü adamlarla amansız mücadelelerini konu alıyor. Filmin yönetmeni Semra Dündar’ın bu özgün projeyle ilgili görüşleri şöyle: “Bir AVM komedisi” olan Tutmayın Beni, genç-yaşlı, çoluk-çocuk, zengin-fakir demeden zamanımızın çoğunu AVM lerde geçirdiğimizi düşünerek yola çıktığımız bir proje… Hepimizin başından geçen, AVM lerde karşılaştığımız olayların beyazperdeye aktarıldığı ve kendimizden çok şey bulup iyi vakit geçireceğimiz, komedisi yüksek bir film yapmak istedim. Halkımızın neşeye, tebessüme ihtiyacı olan bu zor günlerde bir nebze olsun insanımızı gülümseterek moral bulduracak olan filmimiz, bizden biri olan “Güvenlik Fikret”in maceralarıyla tüm güvenlik mensuplarına da selam duruyor. Tutmayın Beni; binlerce çalışanı ve her gün binlerce ziyaretçisiyle ayrı bir dünya olan AVM dünyasını bir de “Güvenlik Fikret” in gözünden görmenizi sağlayacak. Cesur ve gözü pek Fikret’in kahramanlıklarını ve komik maceralarını izlerken AVM de yaşanan hayatlara da ayrı bir bakışınız olacağa benziyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy
Süre : 110 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Semra Dündar
Senaryo : Semra Dündar
Müzik : Erdinç Şenyaylalar
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : İlyas Uygur
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Bala Atabek, Hakan Eratik, Derya Şen, Leyla Üner, Volkan Baş.
Yapımcı Firma : Kült Yapım
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır