Haftanın Yeni Filmleri 02.09.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.09.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Arın Arjen Öztürk
 

 

Masal
Masal
Ayhan hiç beklemediği bir anda Yeşim’in ölüm haberiyle sarsılır. Cenaze sırasında ilk zarfı açar. Yeşim ikinci zarfın açılması için biraraya gelmesini istediği insanları saymıştır. Cenazesinden sonra üç erkek, iki kız Yeşim’in bıraktığı bir notta yazan yere doğru yolculuğa çıkarlar. İki gün boyunca yaşanan eğlenceli, heyecanlı, duygusal olaylarla, ölümü, aşkı ve arkadaşlığı tekrar tekrar keşfedecekler, yaşamlarının geri kalanında o hafta sonunun izlerini taşıyacaklardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Drama
Süre : 88 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Arın Arjen Öztürk
Senaryo : Tolga Baysal
Müzik : Erman Tazegül, Hatem Tokuş.
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Volkan Adıyaman
Sanat Yönetimi : Necat Başkan
Oyuncular : Gökhan Mumcu, Tolga Yüce, Bengi Öztürk, Melis Canan Çiçekdenk, Ercan Özdal, Çiğdem Demirci, Eylül Demirpehlivan, Tayfun Sav, Neslihan Acar, Yusuf Ekşi, İlker Kızmaz, İbrahim Kumral, Kürşat Kurnaz.
Yapımcı Firma : Erik Sanat
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır