Haftanın Yeni Filmleri 02.09.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.08.2016 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Jean- Francois Richet
 

 

Kan Bağı
Blood Father
Eski bir suçlu olan john Link (Mel Gibson) hayatını dövme yaparak yalnız bir şekilde karavanında sürdürmektedir. 17 yaşındaki kızı Lydia babasından ayrı bir hayat sürmektedir. Bir uyuşturucu karteline bulaşan erkek arkadaşı Lydia’yı, kartelin nakit servetini çalmak için aracı olarak kullanır. Lydia bu durumdan bir şekilde kurtulabileceğini düşünerek babasının yanına kaçar. John, hayatında bir zamanlar doğru yapamadığı şeyi şimdi yapabilmek için kolları sıvamıştır. Şimdiki tek amacı, şu hayatta kan bağıyla bağlı olduğu tek şeyi yani kızını bu beladan kurtarmaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Thriller
Süre : 88 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jean- Francois Richet
Senaryo : Peter Craig, Andrea Berloff.
Müzik : Sven Faulconer
Görüntü Yönetimi : Robert Gantz
Kurgu : Steven Rosenblum
Sanat Yönetimi : Billy W. Ray
Oyuncular : Mel Gibson, Elisabeth Röhm, William H. Macy, Thomas Mann, Diego Luna, Erin Moriarty, Raoul Max Trujillo, Dale Dickey, Michael Parks, Ryan Dorsey, Tait Fletcher, Katalina Parrish, Richard Cabral, Daniel Moncada, Luce Rains, Christopher W. Garcia, Julianne Medina, Genia Michaela, Rodger Larance, Cheo Tapia, Joanne Camp, Gerry Medina, Lyle DeRose, Christopher Atwood, Rich Chavez, Melissa-Lou Ellis, Shannan Wagenman, Tara Elliott, McKenna Wagenman, Taylor Wagenman.
Yapımcı Firma : Why Not Productions
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır