Haftanın Yeni Filmleri 09.09.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.07.2016 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Renny Harlin
 

 

Toz Ol
Skiptrace
Hong Kong’lu bir polis, tehlikeli çete başı Victor’u yakalamak için 10 senedir iz sürmektedir. Bu adama ulaşmak için Amerika’lı kumarbaz Connor ile iş birliği yapmalıdır. Connor’ında bu çete ile başı derttedir. Kültür farklarından doğan çarpık kişilikleriyle çok komik bir ikili olurlar. “Skiptrace/Toz Ol” TR Dublaj ve Altyazi seçenekleriyle 9 Eylül’de sinemalarda!
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Comedy
Süre : 107 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti Hong Kong Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Renny Harlin
Senaryo : Jay Longino, BenDavid Grabinski.
Müzik : Kwong Wing Chan
Görüntü Yönetimi : Chi-Ying Chan
Kurgu : Derek Hui, Judd H. Maslansky, David Moritz.
Sanat Yönetimi : Sai-Wan Lau
Oyuncular : Jackie Chan, Bennie Chan, Johnny Knoxville, Bingbing Fan, Eric Tsang, Eve Torres, Winston Chao, Lanxin Zhang, Michael Wong, Joel Adrian, Pierre Bourdaud, Catherine Jiahan Cai, Paul Philip Clark, Andrew Dasz, Jai Day, Sara Maria Forsberg.
Yapımcı Firma : Exclusive Media Group, InterTitle Films, JC Group International, Talent International Film Cultural Company, Talent International Media.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır