Haftanın Yeni Filmleri 16.09.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.09.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Levent Görgeç
 

 

Yıldızlar da Kayar: Das Borak
Yıldızlar da Kayar: Das Borak
Bekir ve Tayfur işleri hep ters giden iki girişimci kardeştir. Kurdukları Cast ajansıyla küçük çaplı organizasyonlara oyuncu ve dansçı göndermektedirler. Fakat işler bir türlü istedikleri gibi gitmemektedir. En sonunda ses getirecek bir projeye imza atmaya karar verirler. “Ünlülerin Benzerleri yarışması” adında bir yarışma düzenlerler. O sırada Dünyaca ünlü mega star Das Borak’ın tükenmişlik sendromuna yakalandığına dair haberler çıkar. Borak’ın organizatörü Hüseyin, konserlerin iptal olacağını öğrenince mahvolur. Zira bir sürü konser anlaşması yapılmış, milyonlarca lira zarara uğramak üzeredir. Tam da o sırada Benzerler yarışması düzenlemekte olan Bekir ile Hüseyin’in yolu kesişir. Organizatör Hüseyin, Bekir ve Tayfur’a çılgın bir teklif yapar. Bu teklifi kabul eden Bekir ve Tayfur kendilerini rüya gibi bir maceranın içinde bulurlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Levent Görgeç
Senaryo : Enver Sülük, Olcay Onur Kaya, Yavuz Seçkin.
Müzik : Reşit Gözdamla
Görüntü Yönetimi : Ferhat Öçmen
Kurgu : Serhat Solmaz, Okan Sarul.
Sanat Yönetimi : Hidayet Çakır
Oyuncular : Yavuz Seçkin, Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Ümit Karan, Görkem Mete Demir, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Ali Erkazan, Saba Tümer, Mesut Yar, Cem Belevi, Tan Taşcı, Özgün, Murat Evgin, Volkan Ünal, Elif Güvendik, Alper Kadayıfçı, Fulden Akyürek, Sibel Gökçe, Emre Mutlu, Leven Levenov, M.Eren Topçak, Selçuk Müsellim, Volkan Kantoğlu, Dora, Faruk K, Didem Taslan, Bülent Serttaş.
Yapımcı Firma : Seçkin Film
Dağıtımcı Firma : TME
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır