Haftanın Yeni Filmleri 07.10.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.10.2016 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tate Taylor
 

 

Trendeki Kız
The Girl on the Train
Altın Küre ödüllü oyuncu EMILY BLUNT, (Rachel Watson) dönüşümsel becerisi ve çok yönlü performanslarıyla, günümüzün en talep gören oyuncularından biri. Blunt, My Summer of Love ve The Devil Wears Prada gibi filmlerdeki muazzam performanslarıyla uluslararası şöhrete ulaştı. Blunt yakında 1964 yapımı klasik film Mary Poppins'in devam filmi olan Mary Poppins Returns'ün çekimlerine başlayacak. Blunt, yönetmenliğini Rob Marshall'ın yapacağı ve Walt Disney Pictures tarafından 2018'de gösterime sokulacak filmde Lin-Manuel Miranda'yla birlikte oynayacak. Blunt aynı zamanda 2017 yılında Lionsgate ve Hasbro Studios'dan çıkacak My Little Pony: The Movie'de de yeni bir karakterin seslendirmesini yapacak. Blunt, Benicio Del Toro ve Josh Brolin'in de rol aldığı, uyuşturucuya karşı verilen savaşın konu edildiği Denis Villeneuve filmi Sicario'da canlandırdığı FBI ajanı Kate Macer rolüyle büyük beğeni topladı. Filmin galası Cannes Film Festivali'nde yapıldı ve gösterime girdiğinde yılın en iyi gişe yapan filmlerinden biri oldu. Blunt daha önce, Walt Disney Pictures'tan çıkan, Into the Woods müzikalinin Rob Marshall'ın yönetmenliğini yaptığı film uyarlamasında Fırıncının Karısı performansıyla beğeni toplamış ve Altın Küre Ödülü'ne aday gösterilmişti. Blunt, Universal Pictures'tan çıkan, Chris Hemsworth, Charlize Theron ve Jessica Chastain'le birlikte oynadığı Cedric Nicolas-Troyan filmi The Huntsman: Winter's War'da da oynadı. Altın Küre'ye aday gösterilmiş, çarpıcı Avrupalı oyuncu REBECCA FERGUSON (Anna) uluslararası seyircilerin dikkatini, hit BBC One/Starz dizisi The White Queen'deki sembolleşmiş Kraliçe Elizabeth rolüyle çekti. Ferguson şu an Ryan Reynolds'la birlikte rol aldığı, Skydance Productions'tan çıkacak bilim kurgu gerilim Life'ın çekimlerini gerçekleştiriyor. Hikâyede, Mars'tan bir numune getirdikten sonra, uluslararası uzay istasyonu ekibinin, bu numunenin yaşam belirtileri gösterdiğini keşfetmesini ve beklendiğinden daha da akıllı çıkmasını konu ediyor. Ferguson, Michael Fassbender ve Charlotte Gainsbourg'la birlikte rol aldığı Tomas Alfredson filmi The Snowman'ın çekimlerini tamamladı. Pembe eşarbı meşum bir kardan adama sarılmış hâlde bulunan bir kadının ortadan kaybolmasını konu alan film, 2017'de gösterime girecek. Varlığıyla dikkat çeken, doğuştan yetenekli HALEY BENNETT (Megan) hızla Hollywood'un en dinamik kadın oyuncularından biri olduğunu ortaya koyuyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Mystery Thriller
Süre : 112 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tate Taylor
Senaryo : Erin Cressida Wilson
Müzik : Danny Elfman
Görüntü Yönetimi : Charlotte Bruus Christensen
Kurgu : Michael McCusker
Sanat Yönetimi : Deborah Jensen
Oyuncular : Haley Bennett, Emily Blunt, Justin Theroux, Rebecca Ferguson, Luke Evans, Laura Prepon, Allison Janney, Edgar Ramírez, Lisa Kudrow, Darren Goldstein, Marko Caka, Lana Young, Jalina Mercado, Frank Anello, Ross Gibby, Mauricio Ovalle.
Yapımcı Firma : Amblin Entertainment, DreamWorks SKG, Marc Platt Productions, Reliance Entertainment, Storyteller Distribution.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır