Haftanın Yeni Filmleri 21.10.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.08.2016 - İsrail)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  
 

 

En Süper Kahramanlar
Bling
"Lüks" bir yüzük veya cesaret, şehrini kötü robotlar ordusundan kurtarmak, Sam'in çocukluk aşkının kalbini kazanmaya yetecek mi? Cesur Balık'ın yönetmeni ve Alfa&Omega'nın yazarından bu aksiyon dolu, 25 Milyon Dolar bütçeli animasyon macerası, her gün elmas değerinde meydan okuyor!
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation
Süre : 82 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kyung Ho Lee, Wonjae Lee.
Senaryo : Chris Denk, Kim Hyunjoong, Lee Kyung Ho.
Müzik : Geoff Zanelli
Görüntü Yönetimi : Oliver Huzly, Kim Changju.
Kurgu : Changju Kim
Sanat Yönetimi : Haebum Youn
Oyuncular : Seslendirme: Jason Kravits, Taylor Kitsch, Carla Gugino, Tom Green.
Yapımcı Firma : Digiart Productions
İthalatçı Firma : Filmdom
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır