Haftanın Yeni Filmleri 25.11.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.02.2016 - Kuveyt)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Aaron Keeling, Austin Keeling
 

 

Lanetli Ev
The House on Pine Street
Jennifer hem annelik korkusuyla, hem kocası Luke ile yaşadığı kısıtlı ilişkiyle, hem de annesi Meredith'in varlığıyla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da hayatını toparlamaya çalışmaktadır. Jennifer Branagan hamiledir. Beklenmedik bir sinir krizinden sonra istemese de evine, Kansas'a geri dönmek zorunda kalır. Ancak kiraladıkları evde garip olaylar yaşanmaya başladıkça Jennifer evin perili olduğundan şüphelenmeye başlar. Jennifer bir yandan bütün bunlarla başa çıkarken bir yandan da akıl sağlığını korumaya çalışmaktadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Horror
Süre : 111 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Aaron Keeling, Austin Keeling.
Senaryo : Natalie Jones, Aaron Keeling, Austin Keeling.
Müzik : Nathan Matthew David, Jeremy Lamb.
Görüntü Yönetimi : Juan Sebastian Baron
Kurgu : Austin Keeling
Sanat Yönetimi : Monique Thomas
Oyuncular : Emily Goss, Taylor Bottles, Cathy Barnett, Jim Korinke, Natalie Pellegrini, Tisha Swart-Entwistle, Keagon Ellison, Daniel Shirley, Robert Jones, Jeannie Blau, Andy Entwistle, Cayla Kunkel.
Yapımcı Firma : E3W Productions
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır