Haftanın Yeni Filmleri 09.12.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.12.2016 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Josh Gordon, Will Speck.
 

 

Çılgın Ofis Partisi
Office Christmas Party
Amerika’nın sayılı şirketlerinden birinin CEO’su (Jennifer Aniston) şirketi kurtarmak ve büyük bir satış anlaşması imzalamak için potansiyel bir müşteriyi büyük bir Yılbaşı Partisi ile ikna etmeye çalışır. Ancak gece pek de beklendiği gibi sıradan bir yılbaşı partisi olmaktan çıkar. Çılgın Ofis Partisi şimdiye kadar izlediğiniz en sıradışı ve komik olayların gerçekleşeceği komik bir geceye tanıklık etmenizi sağlayacak, gülmeye hazır olun! Çılgın Ofis Partisi'nde, CEO (Jennifer Aniston) eğlence düşkünü ağabeyinin şubesini kapatmaya çalışınca, o (T.J. Miller) ve baş teknoloji sorumlusu (Jason Bateman), potansiyel bir müşteriyi etkilemek ve işlerini kurtaracak bir satış anlaşması yapmak için çalışanlarını bir araya getirip muazzam bir ofis Noel partisi vermek zorunda kalır. Yönetmen Will Speck ve Josh Gordon'ın en yeni komedi filminde, Olivia Munn, Jillian Bell, Vanessa Bayer, Courtney B. Vance, Rob Corddry, Sam Richardson, Jamie Chung, Randall Park ve Kate McKinnon, bayram sezonunun en komik filminde bir araya geliyor. DreamWorks Pictures ve Reliance Entertainment'tan bir Bluegrass Films/Entertainment 360 yapımı. Bir Speck/Gordon filmi. Çılgın Ofis Partisi. Yapımcılar; Scott Stuber, Guymon Casady ve Daniel Rappaport. Hikâye; Jon Lucas, Scott Moore ve Timothy Dowling. Senaryo; Justin Malen, Laura Solon ve Dan Mazer. Yönetmenler Will Speck ve Josh Gordon.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy
Süre : 105 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Josh Gordon, Will Speck.
Senaryo : Jon Lucas, Scott Moore, Dan Mazer.
Müzik : Theodore Shapiro
Görüntü Yönetimi : Jeff Cutter
Kurgu : Jeff Groth, Evan Henke.
Sanat Yönetimi : Jami Primmer
Oyuncular : Kate McKinnon, Olivia Munn, Jennifer Aniston, Jamie Chung, T.J. Miller, Abbey Lee, Jason Bateman, Vanessa Bayer, Oliver Cooper, Jillian Bell, Sam Richardson, Rob Corddry, Courtney B. Vance, Randall Park, Karan Soni, Matt Walsh, Fortune Feimster, Adrian Martinez, Andrew Leeds, Charisse Lyon.
Yapımcı Firma : FROSCH Entertainment, Bluegrass Films, DreamWorks Pictures, DreamWorks SKG, Paramount Pictures, Reliance Entertainment.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır