Haftanın Yeni Filmleri 09.12.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.12.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Çiğdem Sezgin
 

 

Kasap Havası
Kasap Havası
Wedding Dance
Annesinin istediği kızla nişanlanmak üzere olan taksi şoförü Ahmet ile kendisinden yaşça büyük olan terzi Leyla'nın tutkulu ilişkisi anlatılıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 135 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Çiğdem Sezgin
Senaryo : Çiğdem Sezgin
Müzik : Demircan Demir
Görüntü Yönetimi : Ersan Çapan
Kurgu : Yakup Baysal, Çiğdem Zengin.
Sanat Yönetimi : Hale Bulut Bozkurt
Oyuncular : Şenay Gürler, İnanç Konukçu, Hakan Karahan, Özay Fecht, Levent Ülgen, Can Kolukısa, Cemre Ebuzziya, Nurcan Eren, Feriha Eyüboğlu, Berk Balcı, Nazan Diper, Esin Harvey, Aslı Bankoğlu, Haldun Açıksözlü, Ladin Avşar, Çağdaş Suseven.
Yapımcı Firma : 1 Mart Film
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır