Haftanın Yeni Filmleri 30.12.2016

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  
 

 

Kurbağa Krallığı: Buz Macerası
Frog Kingdom: Sub Zero Mission
Frog Kingdom 2
Yağmur, kraliyet düğününden kaçıp Boogie ile birlikte banliyöye yerleşir ancak başkentteki bir seri patlamanın ardından Kurbağa Krallığa geri döner. Bu büyük panik içerisinde halk şehirden kaçmaya çalışırken, bir bukalemun “Kristal Kurbağa artık Kurbağa Krallığı korumuyor! Sonumuz yakın!” yazılı bildiri dağıtmaktadır. Kurbağa Prenses, damat Yağmur’un düğünden kaçışı için hala öfkelidir. Kurbağa Kral ise kızına Kristal Kurbağa’nın tehlikede olduğunu söyler. Prensesin saraydan çıkmasını yasaklayan Kurbağa Kral, Yağmur, Muscles ve diğer Kurbağa Savaşçıları Kristal Kurbağa’yı kurtarmaya gönderir. Prenses, kurtarma ekibi ile sınırda karşılaşır ve onlara katılmak ister. Amacı hem babasının krallığını kurtarmak hem de Yağmur’u gözünün önünden ayırmamaktır. Birlikte Kristal Kurbağa Koruma Timi olan Donmuş Savaşçıları’nı oluştururlar. Grup o gece ormandaki bir otelde kaldığı sırada, Kristal Kurbağa’nın yerini gösteren harita otelin sahibi Tek Göz tarafından çalınır. Ekip, önce Tek Göz’ün peşinde düşmeli daha sonra Kristal Kurbağa’nın olduğu buz mağarasında toplanmalıdır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Animation
Süre : 89 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peng Fei, Chang Guangxi.
Senaryo : Zheng Liguo, Peng Fei.
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Sun Nan, Shi Renmao, Jiang Guijin, Mai Baoyao.
Yapımcı Firma :
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır