Haftanın Yeni Filmleri 23.12.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.12.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ayhan Özen
 

 

Hasret Bitti
Hasret Bitti
Almanya'da gurbetçi bir aile olan Bitti ailesinin reisi Halim Bitti’nin yabancı bir damat istememesi ve Türkiye'de bir lokanta açma hayali ile bunu ailesine bahane ederek yurda kesin dönüş yapmasıyla başlayan hikaye, anavatanda bulunan ailenin dayısı Çetin’nin dolandırıcı bir şebekeye bulaşmasıyla karışır ve dolandırıcı grupta bulunan Duru'ya aşık olmasıyla komediye dönüşen bir hal alır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy
Süre : 106 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ayhan Özen
Senaryo : Zeynep Yalgın
Müzik : Ender Gündüzlü, Metin Arıgül.
Görüntü Yönetimi : Mustafa Kuşçu
Kurgu : Ahmet Alan
Sanat Yönetimi : Muzaffer Taştan
Oyuncular : Ceyda Ateş, Kemal Uçar, Ferdi Sancar, Yüksel Ünal, Mert Erdoğdu, Berna Keklikler, Funda Bostanlı, Serkan Öztürk, Müge Esmeray, Frederic Heidron, Haldun Boysan.
Yapımcı Firma : Dip Film Production (Özcan Asiltürk)
Dağıtımcı Firma : Sinerji
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır