Haftanın Yeni Filmleri 30.12.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.12.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ayhan Özen
 

 

Nasıl Yani
Nasıl Yani
Nasıl Yani?; dedelerine Da Vinci’den kalan Mona Lisa tablosunu satıp, zengin olma hayalleri kuran üç kardeşin komik hikayesini konu alıyor. Tahir, Osman ve Taci bir sabah Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen haberle Dedelerinin Da Vinci’nin 7. nesilden torunu olduğunu öğrenirler. Ve büyük macera o sabah başlamış olur. Tablonun peşinde bu üç kardeş dışında mafya, antikacı, bir bakkal ve dahası koşmaya başlarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ayhan Özen
Senaryo : Uğur Can Akgül, Halil İbrahim Göker, Aykut Elmas.
Müzik : Ender Gündüzlü, Metin Arıgül.
Görüntü Yönetimi : Ömer Yılmaz
Kurgu : Oğuz Çelik
Sanat Yönetimi : Muzaffer Taştan
Oyuncular : Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül, Esin Civangil, Yakup Yavru, Yüksel Ünal, Burak Kut, Veysel Zaloğlu, Sibel Öztürk, Serkan Öztürk.
Yapımcı Firma : Orka Yapım
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır