Haftanın Yeni Filmleri 20.01.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.01.2012 - Peru)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Eduardo Schuldt
 

 

Minik Kahramanlar: Macera Peşinde
Los Ilusionautas
The Illusionauts
Özel güçlere sahip bir grup çocuk ve onların güvenilir köpeği devlet tarafından tarihin en büyük sanatçılarından Leonardo Da Vinci ile ilgili bir görev için zamanın gerisine yollanır. Ancak zaman ayarları karışınca başlarına türlü belalar gelir ve birçok engelle karşılaşırlar. Minik kahramanlarımızı inanılmaz ve heyecan dolu maceralar beklemektedir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tür * : Animation Family Fantasy
Süre : 82 dakika
Ülke : Peru Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Eduardo Schuldt
Senaryo : Abraham Vurnbrand, Kathy Borland.
Müzik : John R. Angier
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Alvaro Iparraguirre
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Christopher Lloyd, Christopher Collet, Marc Thompson, Dan Green, Jason Griffith, Erica Schroeder, Eric Stuart, Veronica Taylor, Gregory Abbey, Vinnie Penna, Kathy Pilon.
Yapımcı Firma : Aronnax Animation Studios, Televix Entertainment.
İthalatçı Firma : Fanatik
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır