Haftanın Yeni Filmleri 03.02.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.10.2016 - İspanya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Alberto Rodriguez, Nacho La Casa.
 

 

Tüylü Kaçak
Run Ozzy
Ozzy
Sevecen ve arkadaş canlısı bir beagle olan Ozzy’nin huzurlu hayatı, Martins ailesi uzun bir yolculuğa çıkınca alt üst olur. Tek bir problem vardır: Köpeklere izin yok! Köpeklerini yanlarında götüremeyeceğini anlayan aile Ozzy’i köpek merkezi olan Blue Creek’e bırakır. Ancak dışarıdan mükemmel gözüken Blue Creek, kötü kalpli sahibi tarafından köpekleri ele geçirmek için inşa edilmiştir. Ozzy çok geçmeden gerçek Blue Creek’in ne olduğunu anlar. Köpekler tarafından işletilen köpek hapishanesi. Ozzy tehlikelerden korunmalı ve yeni arkadaşları Chester, Fronky ve Doc’tan güç alarak hapishaneden kaçıp evine güvenli bir şekilde dönmelidir. ‘OZZY’ filminin hikaye örgüsü Pixar’ın kalitesinin ve eğlencesinin izinden gelmeyi amaçladı. 'OZZY', her yaştan çocuklar için tasarlanmış ve tüm ailenin eğlenebileceği hareketli bir komedi-macera filmidir. Hikaye tamamen köpeklerin etrafında geçmektedir. ‘OZZY’nin “hapishane filmi” türündeki bu filminde hapishane klasiklerine birçok gönderme bulunuyor. Bu, dostluk, sadakat, cesaret ve zorlu bir durumla karşı karşıya kaldığımızda, kendimizde en iyiyi bulma becerimiz hakkında bir hikaye.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : İspanya Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alberto Rodriguez, Nacho La Casa.
Senaryo : Juan Ramón Ruiz de Somavía
Müzik : Fernando Velázquez
Görüntü Yönetimi : Mhairi Kerr
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Esteban Martín
Oyuncular : Guillermo Romero, Dani Rovira, José Mota, Michelle Jenner, Carlos Areces, Fernando Tejero, Luis Bajo, Héctor Cantolla, Juan Fernández, Elsa Pataky, Pablo Espinosa, Selu Nieto, Lorenzo Beteta, José Escobosa, David Hernán, Fermín Pintos, Ricardo Escobar, Roberto González, Roberto Encinas, Mario Martín Serrano, Rafael Azcárraga.
Yapımcı Firma : Arcadia Motion Pictures, BD Animation, Capitan Arana, Pachacamac Films, Tangent Animation.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır