Haftanın Yeni Filmleri 03.02.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.02.2017 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

F. Javier Gutierrez
 

 

Halka 3
Rings
Sevilen Halka serisinden yeni film. Genç bir kadın, izleyen kişiyi izlendikten 7 gün sonra öldüreceğini söyleyen gizemli bir video kasetin etrafındaki karanlık alt kültürü araştıran erkek arkadaşı için endişelenir. Erkek arkadaşını kurtarmak için kendini feda eder ve bunu yaparak korkunç bir şeyi keşfeder: “Filmin içinde daha önce hiç kimsenin görmediği bir film vardır”…
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama Horror
Süre : 102 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : F. Javier Gutierrez
Senaryo : Jacob Aaron Estes, Akiva Goldsman, David Loucka.
Müzik : Matthew Margeson
Görüntü Yönetimi : Sharone Meir
Kurgu : Steve Mirkovich, Jeremiah O'Driscoll.
Sanat Yönetimi : Naaman Marshall
Oyuncular : Vincent D'Onofrio, Laura Wiggins, Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Lizzie Brocheré, Bonnie Morgan, Alex Roe, Zach Roerig, Matilda Anna Ingrid Lutz, Brandon Larracuente, Andrea Powell, Kati Akins, Surely Alvelo, Jill Jane, Kayli Carter, Ricky Muse, Chris Greene, Adam Fristoe, Andrea Laing, Hannah Lori, Randall Taylor, Dawn Young-McDaniel.
Yapımcı Firma : DreamWorks SKG, BenderSpink, Paramount Pictures, Vertigo Entertainment.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır