Haftanın Yeni Filmleri 10.02.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.02.2017 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Chris McKay
 

 

LEGO Batman Filmi
The Lego Batman Movie
“LEGO® Filmi”nin eğlenceli, iğneleyici ruhu, filmi dünya çapında bir fenomen haline getirdi. Bu filmde kendini lider olarak tanımlayan ‘Lego Batman’ şimdi sinemada kendi macerasında başrolü oynuyor. Fakat Gotham’da büyük değişiklikler dönüyor ve eğer şehri düşman Joker’in elinden almak istiyorsa, Batman yasa dışı bir iş yapmak zorunda kalabilir, belki başkalarıyla birlikte çalışmayı deneyebilir, ve belki, sadece belki, rahatlamayı öğrenebilir. “LEGO® Batman Filmi’ Chris McKay tarafından yönetildi ve yapımcılığı ise “The LEGO® Movie / LEGO® Filmi”nde birlikte çalıştıkları Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ve Roy Lee’ ye ait. Film Seth Grahame-Smith ve Chris McKenna & Erik Sommers tarafından yazıldı, Senaryo materyalleri Jared Stern ve John Whittington tarafından LEGO® oyuncaklarından uyarlandı.Yönetici yapımcılığı Jill Wilfert, Keith Malone ve Will Allegra’ya ait. Bir Warner Bros. Pictures ve Warner Animation Group yapımı olan “LEGO® Batman Filmi”nin, LEGO System A/S, a Lin Pictures / Lord Miller / Vertigo Entertainment Production işbirliğiyle dünya çapında 10 Şubat 2017’de vizyona girmesi planlanıyor. Filmin dağıtımı, bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Animation Action Adventure
Süre : 104 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chris McKay
Senaryo : Seth Grahame-Smith, Chris McKenna, Erik Sommers.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : David Burrows, John Venzon, Matt Villa.
Sanat Yönetimi : Grant Freckelton
Oyuncular : Seslendirme: Will Arnett, Jenny Slate, Ralph Fiennes, Zach Galifianakis, Rosario Dawson, Michael Cera, Mariah Carey, Billy Dee Williams.
Yapımcı Firma : Warner Bros., Animal Logic, Vertigo Entertainment, Warner Animation Group.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır