Haftanın Yeni Filmleri 10.02.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.09.2016 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

R. Kan Albay
 

 

İsra ve Sihirli Kitap
Isra & Het Magische Boek
When the nine year old Isra goes on a school trip, she winds up in a magical library. There, she finds out that a young boy is held captive in one of the books.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Adventure Family Fantasy
Süre : 85 dakika
Ülke : Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : R. Kan Albay
Senaryo : Valerie Deridder
Müzik : Kameleon eyes
Görüntü Yönetimi : Erol Altunbay, Benjamin Burghartz, Nastasja Saerens.
Kurgu : Thibault Weewauters
Sanat Yönetimi : Jamal Boujouh
Oyuncular : R. Kan Albay, Turan Çelik, Sven De Ridder, Tim Dedobbelaere, Valerie Deridder, Joke Devynck, Inge Geuens, Tamer Karadağlı, Wim Opbrouck, Charley Pasteleurs, Soraya Sidikova, Sven Van der Linden, Rikkert van Dijck.
Yapımcı Firma : Kameleon eyes
İthalatçı Firma : MC Film
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır