Haftanın Yeni Filmleri 03.03.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.03.2017 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

James Mangold
 

 

Logan
Logan

Vizyoner yazaryönetmen James Mangold tarafından, şimdiye kadar yaratılan en büyük çizgi roman kahramanlarından birinin sinema destanındaki tamamlayıcı bölümü geliyor. Akademi Ödülüne aday gösterilen aktör HughJackman, Wolverine olarak ikonik rolünü fedakarlık ve kurtuluşun, güçlü dramatik ve bağımsız hikayesi ile son olarak LOGAN: Wolverine’de tekrarlıyor. Yıl 2029. Mutantlarneredeyse gittiler. İzole edilmiş, ümitsizliğe kapılmış Logan, günlerini Meksika sınırının uzağında kiralık bir şoför olarak nakit para toplayıp saklanarak geçiriyordu. Logan’ın sürgündeki arkadaşları; toplumdan dışlanmış olan Caliban ve eşsiz zihni gittikçe kötüleşen nöbetlerden muzdarip olan hasta Profesör X'dir. Ama Logan’ın Dünya’dan saklanma çabaları ve mirası gizemli bir kadının önemli bir istekle ortaya çıkışıyla sonlanır, bu istek ise Logan’ınsıradışı bir kıza güvenliği için önderlik etmesidir. Çok geçmeden pençeler ortaya çıkar ve Logan, karanlık güçlerle ve geçmişinin zalimleriyle ölüm kalım mücadelesiyle karşı karşıya gelir. Bu mücadele yıpranmış savaşçının kaderini çizeceği yoldur.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Action Sci-Fi
Süre : 135 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Mangold
Senaryo : Scott Frank, Michael Green, David James Kelly, James Mangold.
Müzik : Marco Beltrami
Görüntü Yönetimi : John Mathieson
Kurgu : Michael McCusker, Dirk Westervelt.
Sanat Yönetimi : Chris Farmer
Oyuncular : Doris Morgado, Hugh Jackman, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Patrick Stewart, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant, Daniel Bernhardt, Saber Bankson, Eriq La Salle, Mary Peyton Stewart, Lauren Gros, Krzysztof Soszynski, Juan Gaspard, Hannah Westerfield, Dave Davis, Katie Anne Mitchell, Mark Ashworth, Reynaldo Gallegos, James Moses Black, Rebecca Chulew, Lara Grice, Jaden Francis, Julia Holt, Holly Bonney, David Kallaway, Justin Lebrun, Matthew McClain, Lennie Loftin, Michael Love Toliver, Phi Vu, Gonzalo Robles, Ted Ferguson, Al Coronel, Christopher Heskey, Quincy Fouse, Levi Daniels, Aaron Mitchell, Zach Mooney, Han Soto, J. Nathan Simmons, Damon, Ronald Joe Vasquez, Frank Gallegos, William Schaff, Richard Beal, Diane Mozzone, Ron M Patterson, Anthony Escobar, Gregory Paul Valdez, Jon Arthur, Lizeth Hutchings, Michael J. Bradford, Ann McKenzie, Tony Beard, Edsel Pete, Jonathan Louis Ramos, Josh Stephenson, Jay Oliver, Brian Aranda, Artie Mozzone, Samantha Hopkins, Omar Rubio, James Donald, Eric Berris, Edgar Leza, Sadarias Harrell, Ricky Autiello, Kirk H. Andersen, Paul Adkins, Clayton Salberg, John Raymond, Steve Kish, Erica Austin.
Yapımcı Firma : Donners' Company, Marvel Entertainment, Twentieth Century Fox Film Corporation.
İthalatçı Firma : TME / The Moment Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır