Haftanın Yeni Filmleri 03.03.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.11.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

John Lee Hancock
 

 

The Founder
The Founder

Dünyanın en büyük fast food zinciri Mc Donalds’ın doğuşunu ve hızla yükselişini ilginç öyküsünü konu alan filmin başrolleride Michael Keaton, Patrick Wilson ve Linda Cardellini yer alıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Biography Drama
Süre : 115 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : John Lee Hancock
Senaryo : Robert D. Siegel
Müzik : Carter Burwell
Görüntü Yönetimi : John Schwartzman
Kurgu : Robert Frazen
Sanat Yönetimi : Michael Corenblith
Oyuncular : Linda Cardellini, Laura Dern, Nick Offerman, Patrick Wilson, Michael Keaton, B.J. Novak, John Carroll Lynch, Carla Shinall, Devon Ogden, Lauren Denham, Catherine Dyer, Ric Reitz, Kimberly Battista, Wilbur Fitzgerald, Valeri Rogers, David Silverman, Charles Green, Abbey Ferrell, Tracy Goode, Mathias Alvarez, Franco Castan, Chris Greene, Kabby Borders, Randall Taylor, Rebecca Ray, Justin Randell Brooke, David de Vries, Andrew Benator, Conrad Whitaker.
Yapımcı Firma : FilmNation Entertainment, The Combine.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır