Haftanın Yeni Filmleri 17.03.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.12.2016 - Estonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Peter Chelsom
 

 

Bu Dünyanın Dışında
The Space Between Us

Mars’ta bilim insanları tarafından büyütülen Asa Butterfield, yıllar sonra dünyaya geri döner ve babasını bulur. Daha önce dünyayı hiç görmeyen genç çocuk bir yandan dünyayı keşfederken, farklı zorluklarla ve duygularla mücadele edecektir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Adventure Drama Romance
Süre : 109 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peter Chelsom
Senaryo : Stewart Schill, Richard Barton Lewis, Allan Loeb.
Müzik : Andrew Lockington
Görüntü Yönetimi : Barry Peterson
Kurgu : David Moritz
Sanat Yönetimi : Domenic Silvestri
Oyuncular : Carla Gugino, Britt Robertson, Asa Butterfield, Janet Montgomery, Gary Oldman, Colin Egglesfield, BD Wong, Alma Sisneros, Lora Martinez-Cunningham, Sarah Minnich, William Sterchi, Peter Chelsom, Jenny Gabrielle.
Yapımcı Firma : Los Angeles Media Fund, STX Entertainment, Southpaw Entertainment.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır