Haftanın Yeni Filmleri 17.03.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.02.2017 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gore Verbinski
 

 

Yaşam Kürü
A Cure for Wellness

An ambitious young executive is sent to retrieve his company's CEO from an idyllic but mysterious "wellness center" at a remote location in the Swiss Alps but soon suspects that the spa's miraculous treatments are not what they seem.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Mystery Thriller
Süre : 146 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gore Verbinski
Senaryo : Justin Haythe
Müzik : Benjamin Wallfisch
Görüntü Yönetimi : Bojan Bazelli
Kurgu : Pete Beaudreau, Lance Pereira.
Sanat Yönetimi : Grant Armstrong, Daniel Chour, Sabine Engelberg, Wolfgang Metschan, Tarnia Nicol.
Oyuncular : Jason Isaacs, Dane DeHaan, Mia Goth, Adrian Schiller, Celia Imrie, Carl Lumbly, Lisa Banes, Magnus Krepper, Ivo Nandi, Natalia Bobrich, Eric Todd, Jason Babinsky, Godehard Giese, Johannes Krisch, Judith Hoersch, Jeff Burrell, Annette Lober.
Yapımcı Firma : Regency Enterprises, New Regency Productions, TSG Entertainment
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır