Haftanın Yeni Filmleri 24.03.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.03.2016 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Eran Creevy
 

 

Otoban
Collide

Amerikalı bir gezgin uyuşturucu kaçakçılarına şöför olarak katılır ama en sonunda kendini Münih otobanlarında işverenlerinden kaçarken bulur.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Thriller
Süre : 99 dakika
Ülke : İngiltere Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Eran Creevy
Senaryo : Eran Creevy, F. Scott Frazier.
Müzik : Ilan Eshkeri
Görüntü Yönetimi : Ed Wild
Kurgu : Chris Gill
Sanat Yönetimi : Hucky Hornberger, Robyn Paiba.
Oyuncular : Nicholas Hoult, Felicity Jones, Anthony Hopkins, Ben Kingsley, Nadia Hilker, Christian Rubeck, Michael Epp, Johnny Palmiero, Joachim Król, Cherin West, Sandra Steinbach, Lindsey Elizabeth, Ben Hecker, Markus Klauk, Josh Gotto, Martin Hentschel, Nikita Vasilchenko, Alexander Wolf.
Yapımcı Firma : 42, Automatik Entertainment, DMG Entertainment, Hands-on Producers, Silver Pictures.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır