Haftanın Yeni Filmleri 24.03.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.03.2017 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Dean Israelite
 

 

Power Rangers
Power Rangers

Saban'ın Power Rangers filmi, yaşadıkları küçük Angel Grove kasabasının ve tüm Dünya’nın bir uzaylı tehdit tarafından ortadan kaldırılma sınırında olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir şey haline gelmeleri gereken beş sıradan genci izliyor. Kader tarafından seçilen kahramanlarımız, gezegeni kendilerinden başkasının kurtaramayacağını anlarlar. Ancak bunu yapmak için, gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklar ve çok geç olmadan, Power Rangers olarak bir araya gelecekler. Dean Israelite'in (Sonsuzluk Projesi) yönettiği Saban’ın Power Rangers yıldızları, Bill Hader, Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin, Bryan Cranston ve Elizabeth Banks. Senaryosu John Gatins (Kong: Kafatası Adası, Çelik Yumruklar), hikaye ise Matt Sazama & Burk Sharpless (Dracula: Başlangıç) ve Michele Mulroney & Kieran Mulroney tarafından yazılmıştır. Yapımcılığını Power Rangers yaratıcısı Haim Saban, Brian Casentini (“PowerRangers” Televizyon Dizisi), Wyck Godfrey, ve Marty Bowen (Alacakaranlık Efsanesi, Aynı Yıldızın Altında, Labirent: Ölümcül Kaçış) üstlenmiştir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Action Fantasy Sci-Fi
Süre : 124 dakika
Ülke : Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dean Israelite
Senaryo : John Gatins
Müzik : Brian Tyler
Görüntü Yönetimi : Matthew J. Lloyd
Kurgu : Martin Bernfeld, Dody Dorn.
Sanat Yönetimi : Andrew Li, Gwendolyn Margetson, Margot Ready.
Oyuncular : Dacre Montgomery, RJ Cyler, Bill Hader, Becky G, Naomi Scott, Ludi Lin, Bryan Cranston, Elizabeth Banks.
Yapımcı Firma : Lionsgate, Saban Brands, Saban Entertainment, Sneaky Shark.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır