Haftanın Yeni Filmleri 31.03.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.03.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Nisan Akman
 

 

Aşk Uykusu
Aşk Uykusu

Film; Tutkulu bir aşkı ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı gerçek bir hikaye üzerinden anlatıyor.

“Sen benim tek sığınağımsın” dediği eşinin kendisine yaşattıkları karşısında, filmi izleyenlere“Ben olsam ne yapardım?”sorusunu sordurtacak kadar başarılı bir performans sergileyen Gökçe Bahadır ‘Yonca’ karakteri ile hafızalara kazınacak.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Nisan Akman
Senaryo : Nilüfer Yenidoğan Özmekik
Müzik : Cengiz Onural, Bora Ebeoğlu, Ceyda Pirali, Cenk Erdoğan.
Görüntü Yönetimi : Aydın Sarıoğlu
Kurgu : Aziz Günhan İmamoğlu
Sanat Yönetimi : Hüsamettin Demirci
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy, Hande Subaşı, Hasan Küçükçetin, Lale Başar, İsmail Düvenci, Peyman Umay.
Yapımcı Firma : Sihirli Perde (Berna Akpınar, Metin Namlısesli)
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır