Haftanın Yeni Filmleri 21.04.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.04.2015 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Stewart Hendler
 

 

Max Steel
Max Steel

16 yaşında olan Max küçük bir şehir olan Copper kanyonunda annesi ile birlikte yeni taşınmışlardır. Yeni bir yer, yeni arkadaşlar, yeni bir hayatn başlangıcını yapmak isterlerken Max kullandığı Turbo gücün peşine düşen kötü adamlarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Babası Jim McGrath kurduğu gizli bir örgüte üye olmak durumunda kalan max galaksiler arasını savaş mücadelesinin içerisinde yer alacaktır. Doğuştan birçok yeteneğe sahip küçük adam kötülerle mücadele konusunda önemli bir krater haline gelecektir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 92 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Stewart Hendler
Senaryo : Christopher Yost
Müzik : Nathan Lanier
Görüntü Yönetimi : Brett Pawlak
Kurgu : Michael Louis Hill
Sanat Yönetimi : Richard Bloom
Oyuncular : Megan Hayes, Maria Bello, Andy Garcia, Mike Doyle, Ana Villafane, Ben Winchell, Tim Greene, Jahnee Wallace, Mary Christina Brown, Billy Slaughter, Lawrence Kao, Brandon Larracuente, Phillip DeVona, Brigham McNeely, Avis-Marie Barnes, Elizabeth Ludlow, Brett Kelley, Michael Mercaldi, Clayton Frey, Kaitlyn McCarthy, Kyle Martinez, Allen Crowell, Adam Poole, Sean Chandler, Emily Grealish.
Yapımcı Firma : Dolphin Entertainment, Mattel Entertainment, Open Road Films, Playground Productions.
İthalatçı Firma : Moviebox
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır