Haftanın Yeni Filmleri 21.04.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.04.2017 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Zach Braff
 

 

Son Macera
Going in Style

Oscar ödüllü Morgan Freeman, (“Million Dollar Baby”), Michael Caine (“The Cider House Rules,” “Hannah ve Her Sisters”) ve Alan Arkin (“Little Miss Sunshine”) yani Willie, Joe ve Al, hayatları boyunca yakın arkadaş olmuş bir üçlüdür. Zach Braff’ın yönetmenliğindeki bu komedi filminde, emeklilik fonları kurumsal bir kazaya kurban gittiğinde, hayatlarında ilk defa, dürüst ve ahlaklı yaşamlarından ayrılmaya karar verirler. Umutsuzca faturalarını ödemeye çalışan ve sevdiklerini hayalkırıklığına uğratmak istemeyen bu üçlü, tüm riski üstlenerek, paralaranı alıp kaçmak için bir bankanın kapısını çalarlar. Filmin diğer önemli oyuncuları şöyle sıralanıyor: iki kez Oscar adayı Ann-Margret (“Tommy,” “Carnal Knowledge”), Al’i herkesten daha fazla kontrol eden kasiyer Annie’yi canlandırıyor. Joey King (“Wish I Was Here”) Joe’nin akıl küpü torunu Brooklyn’i canlandırıyor. Oscar adayı Matt Dillon (“Crash”) FBI ajanı, Ajan Harmer’ı ve Christopher Lloyd ise üçlünün arkadaşı Martin’i, John Ortiz de (“Silver Linings Playbook”) filmde bu işin nasıl yapılacağını üçlü’ye öğretmeyi kabul eden kimliliği belirlenmemiş Jesus isimli bir karakteri canlandırıyor. Peter Serafinowicz (“Guardians of the Galaxy”) ise Joe’nun ilk damadı Murphy rolünde. Zach Braff (“Garden State”)’ in yönettiği filmin senaryosu Theodore Melfi (“St. Vincent”)’ye ait. ‘‘Son Macera’’ filminin yapımı ise Donald De Line’a (“The Italian Job”) ait. Filmin yönetici yapımcılığını 1979’daki ‘‘Son Macera / Going In Style’’ filminde de aynı görevi üstlenen Toby Emmerich, Samuel J. Brown, Michael Disco, Andrew Haas, Jonathan McCoy, Andrew Haas, Tony Bill ve Bruce Berman üstleniyor. Yaratıcı ekipte Emmy adayı görüntü yönetmeni Rodney Charters (“24”), yapım tasarımcısı Anne Ross (“Lost in Translation”), editör Myron Kerstein (Braff’s “Garden State” ve “Wish I Was Here”), kostüm tasarımcısı Gary Jones (“New Year’s Eve”) ve besteci Rob Simonsen (“Foxcatcher,” “Wish I was Here”) yer alıyor. New Line Cinema sunar. Village Roadshow Pictures ve De Line Pictures işbirliği ile bir Zach Braff filmi ‘‘Son Macera”. Filmin dağıtımı Bir Warner Bros. Entertainment Company olan Warner Bros. Pictures tarafından ve bazı bölgelerde ise Village Roadshow Pictures tarafından gerçekleşecek.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy Crime
Süre : 96 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Zach Braff
Senaryo : Theodore Melfi
Müzik : Rob Simonsen
Görüntü Yönetimi : Rodney Charters
Kurgu : Myron I. Kerstein
Sanat Yönetimi : Laura Ballinger
Oyuncular : Joey King, Morgan Freeman, Ann-Margret, Michael Caine, Alan Arkin, Christopher Lloyd, Peter Serafinowicz, Matt Dillon, Siobhan Fallon, John Ortiz, Kenan Thompson, Maria Dizzia, Katlyn Carlson, Josh Pais, Melanie Nicholls-King, Doris McCarthy, Camiel Warren-Taylor.
Yapımcı Firma : Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), New Line Cinema, Village Roadshow Pictures, Warner Bros..
İthalatçı Firma : Warner Bros. Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır