Haftanın Yeni Filmleri 28.04.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.04.2017 - Macaristan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

James Ponsoldt
 

 

The Circle
The Circle

Mae (Emma Watson), dünyanın en büyük ve en kuvvetli teknoloji ve sosyal medya şirketi olan The Circle'da işe alınınca, bunu hayatının fırsatı olarak görür. Terfi ettikçe, şirketin karizmatik kurucusu Eamon Bailey (Tom Hanks) onu, mahremiyetin, ahlak kurallarının ve nihayetinde de kendi kişisel özgürlüğünün sınırlarını zorlayan çığır açıcı bir deneye dâhil olması için teşvik eder. Deneye dâhil olması ve her kararı, arkadaşlarının, ailesinin ve insanlığın hayatlarını ve geleceğini etkilemeye başlar.

Filmde aynı zamanda John Boyega (Star Wars: The Force Awakens) ve Patton Oswalt da (Agents of S.H.I.E.L.D, The Goldbergs) şirketin diğer kurucuları olarak rol alıyor. Bill Paxton (Edge of Tomorrow, Big Love, Titanic) ve Glenne Headly (Don Juan, Mr. Holland's Opus), Mae'in anne babasını oynuyor. Karen Gillan (Guardians of the Galaxy, The Big Short), Mae'in en yakın arkadaşı Annie'yi oynuyor.

Filmin yönetmeni James Ponsoldt (Master of None, The End of the Tour, The Spectacular Now), senaristleri de Eggers'ın romanından uyarlama yapan James Ponsoldt ve Dave Eggers.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama Sci-Fi Thriller
Süre : 110 dakika
Ülke : Birleşik Arap Emirlikleri Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Ponsoldt
Senaryo : James Ponsoldt, Dave Eggers.
Müzik : Danny Elfman
Görüntü Yönetimi : Matthew Libatique
Kurgu : Lisa Lassek, Franklin Peterson.
Sanat Yönetimi : Sarah M. Pott, Sebastian Schroder.
Oyuncular : Emma Watson, Karen Gillan, Tom Hanks, Bill Paxton, Ellen Wong, Patton Oswalt, John Boyega, Claudia O'Doherty, Elvy Yost, Glenne Headly, Ellar Coltrane, Poorna Jagannathan.
Yapımcı Firma : Imagenation Abu Dhabi FZ, Likely Story, Parkes+MacDonald Image Nation, Playtone, Route One Entertainment.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır